Informativní online setkání k praktickým stážím Erasmus+

Zájemci z Ústavu českého jazyka a teorie komunikace, kteří by se rádi dozvěděli více o tom, jak probíhá praktická stáž Erasmus+ na českých školách v zahraničí, jaké jsou možnosti ubytování atd., jsou srdečně zváni na propagační a informativní online setkání k praktickým stážím Erasmus+. Účast přislíbili zástupci českých škol v Madridu, Paříži, Bruselu, Dublinu, Mnichově, Drážďanech a Končanici (Chorvatsko), v jednání je Santiago de Compostela. Schůzka se uskuteční v pátek 15. 3. 2024 v 18:00 (cca do 19:30). Zájemci o schůzku nechť osloví dr. Roberta Dittmanna (robert.dittmann@ff.cuni.cz), který jim odešle link na MS Teams.

Program schůzky: stručné představení školy jejím zástupcem, případná doplnění našimi bývalými či současnými stážisty, dotazy. Schůzka bude nahrávána pro další zájemce.